Step by Step

Step by Step Long-Time-Liner to indywidualne 3-dniowe szkolenie, które przygotuje Cię do wykonywania zabiegów w obrębie jednego z trzech zagadnień: makijażu permanentnego oczu, ust lub brwi. Podczas całego szkolenia pracujesz z trenerem, który poświęca Ci całą swoją uwagę i przekazuje swoje doświadczenie! Szkolenie zawiera wszystkie elementy teorii i praktyki niezbędne do rozpoczęcia samodzielnych zabiegów makijażu permanentnego. Musisz jednak posiadać zdolności manualne i wyczucie estetyki. Szkolenie Step by Step Long-Time-Liner może być traktowane jako osobne jednorazowe szkolenie lub jako początek do kariery w marce Long-Time-Liner. Po zakończeniu pierwszego kroku, czyli dowolnego szkolenia możesz przejść kolejne. Jeśli uznasz, że chcesz zdobyć kolejne umiejętności możesz to zrobić! Po skończeniu każdego kolejnego kroku otrzymasz kolejny certyfikat i uprawnienia do wykonywania zabiegów.
Informacje

szkolenie Step by Step


DLA KOGO

Interesuje Cię makijaż permanentny? Chcesz być specjalistą od makijażu permanentnego tylko w wybranej, wąskiej dziedzinie: usta, oczy lub brwi? A może chcesz rozłożyć swoją naukę na 3 etapy i krok po kroku dążyć do zawodu profesjonalnego linergisty? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Nowy program szkoleń dla początkujących linergistów metody Long-Time-Liner: Step by Step LongTime-Liner. W chwili obecnej wiele osób chce się kształcić tylko w obrębie jednego zagadnienia i wykonywać tylko jeden rodzaj zabiegów, czyli np. makijaż permanentny ust. Inne osoby chcą wykonywać tylko makijaż permanentny brwi czy oczu.

Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy trzydniowe tematyczne szkolenia, które kończą się certyfikatami:
• Stylista oczu Long-Time-Liner
• Stylista brwi Long-Time-Liner
• Stylista ust Long-Time-Liner

TERMINY

Lips 18-20 sierpień
Brows 08-10 wrzesień
Eyeliner 13-15 październik

CZAS TRWANIA I CENA SZKOLENIA

• Szkolenie w trybie indywidualnym, 1: 1 z Trenerem
• Szkolenie z każdego obszaru trwa 3 dni
• Można odbyć szkolenie w wybranym czasie, z dowolnego obszaru
• Odbycie wszystkich 3 szkoleń skutkuje otrzymaniem dyplomu ukończenia szkolenia Licencja 1
• Po odbyciu szkolenia Step By Step otrzymujesz kompetencje do wykonywania pigmentacji danego obszaru
• Sprawdzisz swoje umiejętności zarówno na skórkach jak i na modelkach
Miejsce szkolenia: Salon Urody Mary Maria Wyszyńska
Dyplomy: Oryginalny Dyplom Long-Time-Liner®: Licencja Stylisty Long-Time-Liner
Cena: 7.000zł netto(+23% VAT) za jedno szkolenie tematyczne
Uwaga! Wymagane są predyspozycje do wykonywania makijażu, rysunku i wyczucie estetyki. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zakup lub posiadanie urządzenia do pigmentacji Conture®-Liner DUO od LONG-TIME-LINER® Polska Magda Bogulak


JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Step by Step Long-Time-Liner to indywidualne 3-dniowe szkolenie, które przygotuje Cię do wykonywania zabiegów w obrębie jednego z trzech zagadnień: makijażu permanentnego oczu, ust lub brwi. Podczas całego szkolenia pracujesz z trenerem, który poświęca Ci całą swoją uwagę i przekazuje swoje doświadczenie!
Szkolenie zawiera wszystkie elementy teorii i praktyki niezbędne do rozpoczęcia samodzielnych zabiegów makijażu permanentnego. Musisz jednak posiadać zdolności manualne i wyczucie estetyki. Szkolenie Step by Step Long-Time-Liner może być traktowane jako osobne jednorazowe szkolenie lub jako początek do kariery w marce Long-Time-Liner. Po zakończeniu pierwszego kroku, czyli dowolnego szkolenia możesz przejść kolejne. Jeśli uznasz, że chcesz zdobyć kolejne umiejętności możesz to zrobić! Po skończeniu każdego kolejnego kroku otrzymasz kolejny certyfikat i uprawnienia do wykonywania zabiegów.

Step by Step Long-Time-Liner to cykl trzech szkoleń, które mogą prowadzić Cię do zdobycia Licencji 1 Long-Time-Liner. Jeśli uznasz w drodze rozwoju osobistego, że chcesz poszerzać swoje kompetencje i zdobędziesz wszystkie trzy licencje stylisty możesz przystąpić do egzaminu końcowego i zdobyć certyfikat Licencja 1 Long-Time-Liner.

Trzy szkolenia Step by Step Long-Time-Liner możesz potraktować jako drogę do Licencji 1 w etapach. Chcesz rozłożyć naukę w czasie? Chcesz rozbić szkolenie Licencja 1 na trzy etapy? Step by Step Long-Time-Liner Ci to umożliwia!