#SercemMalowane

Jestem ambasadorką akcji "Sercem Malowane".

Pomysłodawczynią akcji jest Maga Bogulak - kosmetolog i przedstawiciel marki Long-Time-Liner. Grupa zrzesza linergistki wykonujące bezpłatne zabiegi makijażu permanentnego ust dla osób po rozszczepie wargi lub podniebienia - czyli makijaż permanentny ust za jeden uśmiech!

W moim gabinecie wykonuję darmowe makijaże dla osób po rozszczepie wargi, łysieniu plackowatym lub Pań/Panów objętych nowotworem.

Miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i kontaktów osób przyłączających się do akcji jest otwarta grupa na Facebooku: „Sercem Malowane – makijaż permanentny ust po rozszczepie", do której mogą należeć linergistki i osoby po rozszczepie, które chcą mieć wykonany makijaż. W grupie można obejrzeć przykłady wykonanych prac.Jak wielkie znaczenie ma piękno w naszym życiu?

Jak wpływa na jakość życia, funkcjonowanie w społeczeństwie, pewność siebie czy poczucie szczęścia?

Każdy wie, że piękno ma fundamentalne znaczenie i wartość jego jest niemierzalna. Każdy chce czuć się pięknym i chce takim być postrzeganym. Każdy chce być akceptowany w społeczeństwie, kochany, chce być szczęśliwy.
Piękna twarz, piękne ciało, piękna dusza – to wartości, o które zabiegamy stale i które mamy bądź też nie. Ile można poświęcić dla piękna i ile trzeba wysiłku aby je dobyć? Jedni je po prostu mają, inni cierpią by je zdobyć.

Osoby, które urodziły się z rozszczepem wargi lub podniebienia w swojej drodze do piękna przechodzą wiele operacji chirurgicznych, które mają na celu przywrócenie prawidłowych funkcji organizmu, poprawę jakości życia i poprawę wyglądu. W wielu przypadkach ich liczba jest większa niż dziesięć. Finalnie efekty i tak często nie są zadowalające. Chodzi tu zwłaszcza o aspekt estetyczny.

Kobiety często nie są zadowolone z asymetrycznych ust pokrytych bliznami pozabiegowymi. Z rozwiązaniem przychodzą zabiegi makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny – sposób na piękne usta!

Rozwiązaniem w tej sytuacji jest makijaż permanentny! Dzięki niemu można doskonale wyrównać asymetrię ust, odbudować czerwień wargową, zakamuflować blizny. Efekty po zabiegach są zachwycające! Kobiety odzyskują piękne usta i naturalny wygląd! Rozkwitają w oczach, stają się szczęśliwsze i odzyskują pewność siebie.

Kobiety po rozszczepie wargi lub podniebienia jak nikt inny zasługują na piękne usta! Jednak nie zawsze mogą sobie pozwolić na dość kosztowny zabieg. Często też nie wiedzą, że istnieje taka możliwość poprawy wyglądu ust. Dlatego właśnie powstała akcja Sercem Malowane.
Sercem Malowane – czyli usta za jeden uśmiech!