Oczyszczanie wodorowe

To wspaniały zabieg dla osób chcących oczyścić swoją skórę i nadać jej naturalnego blasku.
Informacje

oczyszczanie wodorowe


NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu wgłąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Cząsteczki te perfekcyjnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego mamy do czynienia ze skuteczną terapią typu anti-aging. W jaki sposób wodór wprowadzany zostaje w głąb skóry? Oczyszczanie wodorowe wykorzystuje tutaj technikę strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Niewielkie rozmiary wodoru oraz jego mała masa pozwalają dotrzeć pierwiastkowi w głębokie struktury skóry, a wszystkiemu towarzyszy proces elektroporacji. To impulsy elektryczne tworzą w skórze mikro kanały będące drogą dotarcia do skóry substancji aktywnych.
Na kompleksową terapię składa się w takim przypadku:
* peeling wodorowy
* oczyszczanie wodne
* aplikowanie substancji aktywnych, w tym czystego kwasu hialuronowego
* zastosowanie ultradźwięków
* zastosowanie fal radiowych
* zastosowanie głowicy ciepło/zimno stymulującej skórę do lepszego funkcjonowania.

Pełen zabieg poprzedzany jest często mikro dermabrazją diamentową lub peelingiem kawitacyjnym. A dodatkowo na koniec wykonywany jest masaż skóry.

Oczyszczanie wodorowe to zabieg wyjątkowo skuteczny i przynoszący widoczne natychmiast rezultaty. Oczyszczanie wodorowe to zabieg wciąż zyskujący na popularności, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Każdy wykonany zabieg poprawia kondycję skóry i dodaje twarzy blasku, poprzez:
* eliminację wolnych rodników,
* oczyszczenie skóry,
* odżywienie skóry,
* poprawę napięcia skóry.

Wodorowe oczyszczanie - efekty

Przyglądając się zdjęciom twarzy przed zabiegiem i po jego wykonaniu, możemy od razu zauważyć imponujące efekty oczyszczania wodorowego. Czy warto? Zdecydowanie tak, jeśli oczekujemy rezultatów, jakimi są:
* dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry,
* wyrównanie jej kolorytu,
* poprawa elastyczności skóry,
* przywrócenie skórze blasku i młodszego wyglądu,
* rewitalizacja i głębokie nawilżenie skóry,
* neutralizacja wolnych rodników, a tym samym zahamowanie procesów starzenia się skóry.


WSKAZANIA

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, niezależnie od wieku. To znakomita propozycja zwłaszcza dla osób, których skóra jest szczególnie narażona na działanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, a zatem mieszkańców miast. Zabieg idealnie sprawdzi się w przypadku:
* skóry zmęczonej, szarej, pozbawionej blasku,
* skóry odwodnionej,
* skóry wymagającej dogłębnego oczyszczenia,
* skóry suchej, a także normalnej, tłustej i mieszanej, skóry trądzikowej oraz naczynkowej - w zasadzie brak jakichkolwiek przeciwwskazań dla wybranego typu skóry.


PRZECIWWSKAZANIA

Wodorowe oczyszczanie skóry to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny, jednak i tutaj istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Będą to nowotwory, alergie, cukrzyca, infekcje, epilepsja, a także nadwrażliwość na działanie prądu, aktywna opryszczka oraz instrumenty medyczne i elektroniczne obecne w ciele. Zabieg wykluczony jest także w ciąży oraz w czasie karmienia piersią. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest brak efektów ubocznych, a także możliwość przeprowadzenia procedury przez cały rok


CZAS TRWANIA I CENA ZABIEGU

Czas trwania zabiegu, to około 50 - 90 minut.

Cena - 150-200 zł