Laserowy peeling węglowy Black Doll

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących oczyścić skórę z drobnych zaskórników, gródek oraz ujednolicić koloryt, zmniejszyć pory oraz poprawić kondycje skóry. Laserowy peeling węglowy zwany także Black Doll lub Hollywood Pell wykonywany przy użyciu specjalnego wysokoenergetycznego lasera GLOVCON® Q-switch ND YAG.
Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej maską węglową. W trakcie zabiegu drobinki węgla absorbują energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Jest to rewolucyjna metoda w walce z trądzikiem, zaskórnikami, rozszerzonymi porami oraz przebarwieniami. Ponadto pomaga w regeneracji, skóra zostaje oczyszczona oraz pobudzona do produkcji kolagenu. Jest to metoda bezpieczna i bezbolesna, przynosi natychmiastowy efekt. Widoczna poprawa skóry jest już po pierwszym zabiegu. Trądzik, rozszerzone pory, przebarwienia zostają zredukowane, również poprawia się koloryt i tekstura skóry. Z każdym kolejnym zabiegiem efekty będą coraz bardziej widoczne. Zaleca się wykonanie od 3 do 4 zabiegów w odstępach ok. 2-3 tygodni.
Informacje

peeling laserowy


WSKAZANIA

- zaskórniki, krostki, grudki
- wszystkie rodzaje trądziku pospolitego
- drobne zmarszczki
- nadmierne wydzielanie sebum
- pozbawiona elastyczności skóra na skutek fotostarzenia
- przebarwienia
- rozszerzone pory
- skóra z oznakami starzenia
- ziemista lub szorstka cera


PRZECIWWSKAZANIA

choroby nowotworowe, leczenie przez radioterapię lub chemioterapię | choroby tkanki łącznej | ciąża i karmienie piersią | cukrzyca | skóra wrażliwa na światło lasera.


CZAS TRWANIA I CENA ZABIEGU

Czas trwania zabiegu, to około 60 - 90 minut.

Cena - 250-400 zł