BB Glow - długotrwała koloryzacja skóry

Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyrównać koloryt skóry oraz posiadających matową i poszerzałą cerę, oraz liczne przebarwienia.
Rodzaj makijażu permanentnego, który polega na trwałej pigmentacji skóry twarzy, to idealne rozwiązanie dla pań, które zmagają się z poszerzałą skóra twarzy, zaczerwienieniami i przebarwieniami. Zabieg ten zapewnia efekt lekkiego podkładu na twarzy, który utrzymuje się do pół roku w zależności od ilości wykonanych zabiegów. Zabieg polega na wtłoczeniu na poziomie naskórkowym preparatu koloryzująco-rozświetlającego. Delikatnie ujedonolica kolory cery, tworząc transparentny kamuflaż, jednoczesnie pielęgnując i odrzywiając skórę. Cały proces zakończony jest maską regenerującą i wyciszającą skórę. Zaleca się wykonanie serii 5-6 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie, by zachować efekt nawet do kilkunastu miesięcy.
Informacje

ampułka koloryzująca


WSKAZANIA

Zabieg polecany jest szczególnie osobom z matową i poszarzałą cerą, przebarwieniami, uszkodzeniami skóry wywołanymi działaniem promieniowana ultrafioletowego, skłonnościami do zaczerwień (nerwica naczyniowa), piegami, skórą atopową, szczególnie suchą o niskiej tolerancji, wyjałowioną po przebytych chorobach i terapiach antybiotykowych, widoczne zmęczenie skóry


PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża i okres laktacji | Aktywne stany zapalne skóry, infekcje | Alergia na składniki preparatu | Zakażenia wirusowe, grzybicze, bakteryjne | Przeczosy, nadżerki | Zmniejszenie krzepliwości krwi i przyjmowanie leków, zmniejszających krzepliwość krwi.


CZAS TRWANIA I CENA ZABIEGU

Czas trwania zabiegu, to około 50 minut.

Cena - 250 zł